ETYKIETY i PLOMBY
etykiety

Do produkcji etykiet używamy wysokiej jakości taśm firmy TESA. Są one przeznaczone do znakowania i wycinania laserem. Zależnie od rodzaju taśmy dostępne kolory to czarny, niebieski, czerwony, żółty, srebrny oraz biały. Na taśmach białej i żółtej kolor znakowania jest popielaty, na pozostałych - biały.
Taśmy TESA charakteryzują się wysoką przyczepnością do podłoża, odpornością na zarysowania, warunki atmosferyczne i wysokie temperatury, nawet powyżej 200 oC.

Dodatkową zaletą taśm jest mozliwość zastosowania ich jako plomby zabezpieczające. Podczas próby ich oderwania ulegają zniszczeniu (kruszą się). Możliwość wycięcia dowolnego kształtu, naniesienie bardzo szczegółowych grafik o fotograficznej jakości pozwala na niemal nieograniczone ich zastosowanie.
Etykiet i plomby z taśm TESA wykonujemy już od jednej sztuki.


  • grawerowanie-engravering
  • protection
  • tasma-tesa

 

 

cosmo-pen.eu

Oferta długopisów COSMO z kolekcji millenium. Oprócz nich na stronie znajdziecie Państwo również inne modele artykułów piśmiennych w bardzo atrakcyjnych cenach.

eSklep - dlugopiscosmo.pl

Zapraszamy na naszą nową stronę - sklep - z długopisami reklamowymi - wykonane z metalu, przystosowane do znakowania laserem. Długopisy z kolekcji Millenium.

Gadżety reklamowe

Na tej stronie oferujemy Państwu odzież reklamową z szerokim asortymentem - koszulki t-shirt, polo, swetry, koszule, bluzy, polary, spodnie, czapki i kurtki. Na wszystkich możemy zrobić firmowe znakowanie.