Aluminium

Aluminium - w przypadku zwykłego aluminium, grawer niczym nie różni się od graweru na stali. Jest ciemny. Inaczej jest jednak, gdy używamy aluminium anodowanego nie barwionego. W tym przypadku grawer jest biały, mało widoczny. Aby grawer był dobrze widoczny na takim materiale, stosuje się środki chemiczne, które powodują zaczernienie się grawerowanej powierzchni.

Aluminium anodowane oprócz swoich technicznych zalet ma jeszcze tę, że jego powierzchnię można zabarwiać. Takie przebarwienie jest bardzo trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i zadrapania. Świetnie nadaje się do zastosowań zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Taki materiał jest stosowany również w tabliczkach znamionowych, ale może mieć zastosowanie dekoracyjne czy np. w tzw. nieśmiertelnikach. Dostępne kolory to czarny (najbardziej popularny), zielony, czerwony i niebieski. Grawer wychodzi biały, mocno kontrastowy do barwy bazowej. Możemy zrobić grawer tzw. odwrócony - wybieramy tło, a napisy i grafika mają kolor bazowy.


 

 

cosmo-pen.eu

Oferta długopisów COSMO z kolekcji millenium. Oprócz nich na stronie znajdziecie Państwo również inne modele artykułów piśmiennych w bardzo atrakcyjnych cenach.

eSklep - dlugopiscosmo.pl

Zapraszamy na naszą nową stronę - sklep - z długopisami reklamowymi - wykonane z metalu, przystosowane do znakowania laserem. Długopisy z kolekcji Millenium.

Gadżety reklamowe

Na tej stronie oferujemy Państwu odzież reklamową z szerokim asortymentem - koszulki t-shirt, polo, swetry, koszule, bluzy, polary, spodnie, czapki i kurtki. Na wszystkich możemy zrobić firmowe znakowanie.