Oferta Dla Firm
tabliczka
Do produkcji stalowych tabliczek znamionowych uzywamy takich materiałów jak:
  • stal nierdzewna szczotkowana,
  • stal nierdzewna polerowana na lustro,
  • stal kwasoodporna,

Standardowa grubość to 1,00 mm, ale na życzenie klienta możemy wykonać też w innych grubościach jak też i z innych materiałów niż wymienione. Istnieje też możliwość oznakowania powierzonego materiału.

motocykl
Tabliczki znamionowe aluminiowe to doskonała alternatywa dla tabliczek stalowych. Można je stosować wszędzie tam, gdzie nie są wymagane bardzo wysokie wymagania. Świetnie nadają się do pojazdów, przyczep, maszyn oraz różnego rodzaju oznaczeń. Do produkcji tabliczek aluminiowych używamy aluminium anodowanego, głównie w kolorze czarnym, ale dostępne są również kolory czerwony, niebieski i zielony. Powierzchnie mogą być błyszczące lub matowe.

Najczęściej do wykonania aluminiowek tabliczki znamionowej używamy płyt o grubości 1 mm, rzadziej 0,5 mm.

kluczyk-baba
Poniżej prezentujemy przykładowe znakowanie na artykułach survivalowych - kluczykach. Wykonane są one z ocynkowanej hartowanej stali. Znakowaliśmy też na survival tools wykonanych ze stali nierdzewnej, narzędziowej i tytanu. Mogą stanowić ciekawą alternatywę do standardowych gadżetów reklamowych, tym bardziej, że możemy zaprojektować tego typu narzędzia zgodnie z Państwa sugestiami. Indywidualność i niepowtarzalność wyróżni Państwa kontrahentów.

etykiety

Do produkcji etykiet używamy wysokiej jakości taśm firmy TESA. Są one przeznaczone do znakowania i wycinania laserem. Zależnie od rodzaju taśmy dostępne kolory to czarny, niebieski, czerwony, żółty, srebrny oraz biały. Na taśmach białej i żółtej kolor znakowania jest popielaty, na pozostałych - biały.
Taśmy TESA charakteryzują się wysoką przyczepnością do podłoża, odpornością na zarysowania, warunki atmosferyczne i wysokie temperatury, nawet powyżej 200 oC.

noz

Nikogo dzisiaj nie trzeba specjalnie przekonywać jak ważna jest identyfikacja wizualna produktów. Oferujemy Państwu możliwość obrandowania Państwa wyrobów, niezależnie od tego, czy jest to część maszyny - urządzenia, gotowe narzędzie, lub inny produkt, w tym materiały wyposażenia:

  • Państwa logotypem, nazwą lub innym dowolnym znakiem/tekstem/grafiką
  • logotypem / nazwą Państwa kontrahentów / odbiorców
  • numerem serii, datą, kodem kreskowym lub innym

cosmo-pen.eu

Oferta długopisów COSMO z kolekcji millenium. Oprócz nich na stronie znajdziecie Państwo również inne modele artykułów piśmiennych w bardzo atrakcyjnych cenach.

eSklep - dlugopiscosmo.pl

Zapraszamy na naszą nową stronę - sklep - z długopisami reklamowymi - wykonane z metalu, przystosowane do znakowania laserem. Długopisy z kolekcji Millenium.

Gadżety reklamowe

Na tej stronie oferujemy Państwu odzież reklamową z szerokim asortymentem - koszulki t-shirt, polo, swetry, koszule, bluzy, polary, spodnie, czapki i kurtki. Na wszystkich możemy zrobić firmowe znakowanie.