MOŻLIWOŚCI LASERA
latarka
Możliwości laserów są przeogromne. Dzisiaj tylko wyobraźnia nas ogranicza by w pełni je wykorzystać. Czy to będą zdjęcia, logotypy, numery, napisy - to My musimy podjąć decyzję co ma być wygrawerowane. No i czy nam się to opłaci... Lasera tego typu nie można wziąć w rękę i iść na linię produkcyjną i tam znakować. Można go tam postawić. Z drugiej strony czy będzie on efektywnie wykorzystany. Nie na każdym produkcie czy wyrobie trzeba wykonać znakowanie. Może jednak lepiej wysłać materiał do firmy zewnętrznej ? Grawer z pewnością będzie bardziej elegancki niż wybijany numer, poza tym laser ma większe możliwości. A cena ? Jest kwestia wyłącznie negocjacji...

 

 

cosmo-pen.eu

Oferta długopisów COSMO z kolekcji millenium. Oprócz nich na stronie znajdziecie Państwo również inne modele artykułów piśmiennych w bardzo atrakcyjnych cenach.

eSklep - dlugopiscosmo.pl

Zapraszamy na naszą nową stronę - sklep - z długopisami reklamowymi - wykonane z metalu, przystosowane do znakowania laserem. Długopisy z kolekcji Millenium.

Gadżety reklamowe

Na tej stronie oferujemy Państwu odzież reklamową z szerokim asortymentem - koszulki t-shirt, polo, swetry, koszule, bluzy, polary, spodnie, czapki i kurtki. Na wszystkich możemy zrobić firmowe znakowanie.