O Firmie
Specjalizujemy się w produkcji tabliczek znamionowych ze stali nierdzewnej szczotkowanej i/lub polerowanej na lustro oraz aluminium anodowanego. Nie ograniczamy się tylko do tych materiałów, ale również do potrzeb klienta. Tabliczki znamionowe zależnie od przeznaczenia mogą wymagać specyficznych właściwości, dlatego też staramy się dostosowywać do stawianych warunków technicznych.
Do produkcji tabliczek używamy metody graweru laserowego. Uzyskany grawer jest wysokiej dokładności i jakości, praktycznie niemozliwy do usunięcia, bardzo trwały i odporny na wysokie temperatury jak i warunki atmosferyczne.

KS Biuro Marketingowe Sławomir Kotowski funkcjonuje na rynku nie przerwanie od 1998 roku. W początkowej fazie obsługiwaliśmy lokalne firmy w zakresie dostaw materiałów poligraficznych (takich jak ulotki, wizytówki czy kalendarze) oraz gadżetów reklamowych.

W miarę zdobywania doświadczenia rozszerzaliśmy zakres działania. Dzisiaj obsługujemy firmy z całej Polski. W celu przyspieszenia realizacji zamówień, w 2011 roku zakupiliśmy urządzenie laserowe do grawerowania i znakowania. Dzięki temu czas realizacji zamówień wynosi 2-3 dni robocze*.

Posiadane przez nas urządzenie pozwala na grawerowanie/znakowanie na wszystkich metalach, większości plastików oraz tworzywach kompozytowych.

Świadczymy usługi w zakresie:

 • znakowania usługowego:
  • znakowanie przyrządów, narzędzi i wyposażenia,
  • znakowanie części i elementów urządzeń i maszyn,
  • znakowanie materiałów powierzonych.
 • produkcji tabliczek znamionowych,
 • produkcji tabliczek okolicznościowych,
 • znakowania na biżuterii,
 • dostaw artykułów reklamowych ze znakowaniem (nie tylko grawer, również nadruki farbami na długopisach, odzieży reklamowej, torbach i parasolach).

 


 

 


 *zależnie od produktu, wielkości zamówienia, rozmiaru znakowania.

 


 

 

 

 

INFORMACJE I PORADY

NA SKRÓTY

cosmo-pen.eu

Oferta długopisów COSMO z kolekcji millenium. Oprócz nich na stronie znajdziecie Państwo również inne modele artykułów piśmiennych w bardzo atrakcyjnych cenach.

eSklep - dlugopiscosmo.pl

Zapraszamy na naszą nową stronę - sklep - z długopisami reklamowymi - wykonane z metalu, przystosowane do znakowania laserem. Długopisy z kolekcji Millenium.

Gadżety reklamowe

Na tej stronie oferujemy Państwu odzież reklamową z szerokim asortymentem - koszulki t-shirt, polo, swetry, koszule, bluzy, polary, spodnie, czapki i kurtki. Na wszystkich możemy zrobić firmowe znakowanie.